Difference between revisions of "Mitsubishi Electric"
From XDIMAX Products Wiki
| Line 28: | Line 28: | ||
|MUZ-EF25 VE | |MUZ-EF25 VE | ||
|MSZ-EF25VEB | |MSZ-EF25VEB | ||
| − | |MAC-333 IF-E (Indoor) | + | |MAC-333 IF-E (via Indoor) |
|- | |- | ||
|PUHZ-ZRP71 VHA | |PUHZ-ZRP71 VHA | ||
|PLA-RP71 BA | |PLA-RP71 BA | ||
| − | |PAC-SF 82 MA-E (Outdoor) | + | |PAC-SF 82 MA-E (via Outdoor) |
|- | |- | ||
|rowspan="2" | MXZ-4D83VA | |rowspan="2" | MXZ-4D83VA | ||
|SEZ-KD25VAQ | |SEZ-KD25VAQ | ||
| − | |MAC-333 (Indoor) | + | |MAC-333 (via Indoor) |
|- | |- | ||
|SEZ-KD35VAQ | |SEZ-KD35VAQ | ||
| − | |MAC-333 (Indoor) | + | |MAC-333 (via Indoor) |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Revision as of 05:00, 13 March 2015
VRF Outdoors
| PUHY-P450 |
VRF Indoors
| PEFY-P25 | PEFY-P32 | PEFY-P40 | PEFY-P50 | PEFY-P63 |
Split Systems
| Outdoor | Indoor(s) | Adapter |
|---|---|---|
| MUZ-EF25 VE | MSZ-EF25VEB | MAC-333 IF-E (via Indoor) |
| PUHZ-ZRP71 VHA | PLA-RP71 BA | PAC-SF 82 MA-E (via Outdoor) |
| MXZ-4D83VA | SEZ-KD25VAQ | MAC-333 (via Indoor) |
| SEZ-KD35VAQ | MAC-333 (via Indoor) |